Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

8.trinn

Hege Vetås

Teamleder

Epost: hege.vetas@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: HEVE

Beate Brennevand

Kontaktlærer

Epost: beate.brennevand@lindesnes.kommune.no

Emilie Rougne Dahl

Epost: emilie.rougne.dahl@lindesnes.kommune.no

Wenche Dommersnes

Spes.ped.koordinator

Epost: wenche.dommersnes@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: WEDO

Eva Mette Grostøl Hansen

Kontaktlærer

Epost: eva.mette.g.hansen@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: EVHA

Kari Anne Wiig Fjeld

Epost: kari.anne.wiig.fjeld@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: KAFJ

Kristin Grimsrud

Spansk

Epost: kristin.grimsrud@lindesnes.kommune.no

Siv Dyrstad Johannessen

Kontaktlærer og rådgiver

Epost: siv.dyrstad@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: SIJO

Malin Lindal-Tønnesen

Permisjon

Epost: malin.lindal-tonnesen@lindesnes.kommune.no

Sebastian Madsen

Musikklærer

Epost: sebastian.madsen@lindesnes.kommune.no

Yngve Skrede

Kontaktlærer og digital veileder

Epost: yngve.skrede@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: SKYN