Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

10.trinn

Beate Brennevand

Epost: beate.brennevand@lindesnes.kommune.no

Bjørn Haakon Hunt

Vikarierende rådgiver

Epost: bjorn.h.hunt@lindenes.kommune.no

IST kortnavn: BJHU

Eva Mette Grostøl Hansen

Epost: eva.mette.g.hansen@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: EVHA

Hege Vetås

Kontaktlærer

Epost: hege.vetas@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: HEVE

Kari Anne Wiig Fjeld

Epost: kari.anne.wiig.fjeld@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: KAFJ

Malin Lindal-Tønnesen

Permisjon

Epost: malin.lindal-tonnesen@lindesnes.kommune.no

Maria Vestre

Epost: maria.vestre@lindesnes.kommune.no

Siv Dyrstad Johannessen

Permisjon

Epost: siv.dyrstad@lindesnes.kommune.no

Torbjørn Skjebstad

Epost: torbjorn.skjebstad@lindesnes.kommune.no

Tonje Storm Tønnesen

Kontaktlærer og teamleder

Epost: tonje.storm.tonnesen@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: TOTØ

Wenche Dommersnes

Kontaktlærer og spes.ped.koordinator

Epost: wenche.dommersnes@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: WEDO

Yngve Skrede

Kontaktlærer og digital veileder

Epost: yngve.skrede@lindesnes.kommune.no

IST kortnavn: SKYN